טיפול רגשי

צלצלו או השאירו פרטים

החשיבות של טיפול רגשי

כתבו לי ב WhatsApp

אפשר לכתוב 24/7 גם בשבתות וחגים ואחזור אלייך בהקדם

טיפול רגשי הוא מרכזי להשגת שיפור ושמירה על רווחה רגשית ומנטלית. בעידן של לחץ וקצב חיים מהיר, הטיפול הרגשי אצל עוז אביב מהווה בית חם של הכוונה, תמיכה, הבנה וכלים רבים להתמודדות.

מהו טיפול רגשי?

טיפול רגשי הוא תהליך שבו מטפל רגשי או מטפלת רגשית מסייעים למטופל (או למתאמן) להבין, לנהל ולשלוט ברגשותיו. מהלך הטיפול מתאים למבוגרים בכל גילאים (מגיל 15 ומעלה) ולמגוון מצבים וסוגי אתגרים רגשיים, כאשר המטרה היא שיפור איכות החיים הרגשית שלך.

שיטות טיפול רגשי

שיטות הטיפול רבות ומגוונות.

סוגי טיפול רגשי למבוגרים כוללים מגוון אפשרויות המבוססות בדרך כלל על בסיס פסיכותרפי של שיחות של מטפל עם מטופל. מקובל לטפל בקשיים רגשיים בשיטות כגון טיפול CBT, טיפול פסיכודינמי, טיפול פסיכואנליטי ועוד. במקרים מסוימים נעשה שימוש בשילוב של סוגים שונים של טיפולים רגשיים על מנת לספק למטופל מענה אידיאלי גם בבעיות מורכבות. חלק מהשיטות מתמקדות בבשינוי דפוסים נפשיים ישנים והיבטים בלתי מודעים בעוד שאחרות שמות יותר דגש על טיפול בבעיה ספציפית והתמקדות בנושאים מסוימים כמו אבל, פרידה, חרדה, ועוד. טיפולים רבים שמציגים עצמם כטיפול רגשי, לרוב לא באמת נכנסים לעומק ולשורש הבעיה. ולפעמים טיפולים אלו אפילו גורמים להחרפה של המצב. לדוגמא, מטפלים מבלי לשים לב מעודדים את האגו של האדם, המטופל לתקופה מסוימת ירגיש ביטחון מדומה והתלהבות, אך ברגע שהבועה הזו תתנפץ, הבעיה תחזור בצורה חריפה יותר. לכן חשוב להגיע למטפל עם ניסיון רב והמלצות (ניתן לקרוא כאן).

התהליך של הטיפול הרגשי

בהתחלה, המטפל הרגשי מבצע היכרות עם הלקוח כדי לקבוע את הבעיות והמטרות בפתרון ובכך להגיע להסכמה ותיאום ציפיות ברורים. לאחר מכן, נתחיל את מהלך הטיפול במפגשים הכוללים לימוד והכוונה – רכישת כלים מעשיים, תוך הקשבה ורגישות לסיפור האישי של כל אדם. במהלך הטיפול, הלקוח מתמודד עם רגשותיו ומקבל כלים להתמודדות טובה יותר עם קשיים רגשיים בחייו, ולומד למעשה איך לשחרר קושי רגשי מיותר באופן עצמאי, ולהתחבר יותר לרצון הטבעי שבו.

התמקדות בהתמודדות עם לחץ וחרדה

אצל עוז אביב מטפל רגשי, נלמד כיצד לשחרר סוגי סבל שונים, כגון לחץ רב, סטרס, מצבי חרדה שונים, חוסר אונים, חוסר ערך, כעס רב, בדידות, ייאוש רב ועוד. מטפל מנוסה מסייע למטופליו להבין את מקור הלחץ ו/או החרדה שלהם, לנהל אותם ולמצוא דרכים להתמודד ולשחרר (לא להדחיק אלא לשחרר) את הרגשות הללו באופן יעיל ובריא.

חיבור רגשי עמוק

אחד הערכים המרכזיים שלי עוז אביב, זה הקשבה אמיתית לאדם מולי. לעולם לא אתחיל בתהליך עומק מבלי שאעניק הקשבה רבה לאדם מולי, כדי שניצור יחד חיבור רגשי עמוק בין המטפל ומטופל. מערכת היחסים הזו מאפשרת למתאמן/מטופל להרגיש בנוח, לחלוק חוויות ולשאול שאלות כדי לבסס מיומנות ביצירת אינטליגנציה רגשית שמאפשרת דרך חדשה ובריאה להתמודד עם האתגרים הרגשיים. בעזרת חיבור זה, הלקוח יכול להרגיש שהוא אינו לבד במאבק הפנימי שלו ושיש לו תמיכה ואוזן קשבת מצד מטפל מיומן ואכפתי.

לסיכום:

עוז אביב מציע שירותי טיפול רגשי מקצועיים, יחס חם ואישי, המתאימים לכל אחד ואחת. מהווה מרחב בטוח לכל אדם המעוניין לשפר את יכולתו לשפר את רגשותיו ואת איכות החיים שלו. מחירים נוחים לכל נפש, הנחה נוספת למתקשים כלכלית. הצלחות עדויות והמלצות רבות. בעל הכשרות וניסיון רב ומגוון שיטות טיפול. ליווי גם בין הפגישות. שקיפות ותיאום ציפיות. עובד גם בימי שישי. ממוקם ברמת גן. שיטת העבודה איתה אני עובד נקראת 'להרגיש מחשבה אמיתית'. ניתן לקרוא עוד השיטה כאן. למידע נוסף ולכל שאלה אנא צרו קשר לשיחת התייעצות ראשונה חינם – 0524871100.

צלצלו (לחיצה על המספר)
או השאירו פרטים

כתבו לי ב WhatsApp

אפשר לכתוב 24/7 גם בשבתות וחגים ואחזור אלייך בהקדם

נגישות
Scroll to Top