המלצות - אביב עוז - שיטת 'להרגיש מחשבה אמיתית'

(גלול למטה)

צלצלו (לחיצה על המספר)
או השאירו פרטים

כתבו לי ב WhatsApp

אפשר לכתוב 24/7 גם בשבתות וחגים ואחזור אלייך בהקדם

שחרור חשיבה כפייתית ocd חרדות וטראומות

אנה וליקובסקי

אנה - ממליצים על אביב עוז מטפל רגשי

" תודה רבה, אביב. עזרת לי לגלות ולשחרר נטל שחשבתי אצטרך לסחוב על עצמי כל ימי החיים שלי. תודה, תודה, תודה. כעת במקום של הנטל, קרן של אהבה. תודה"

אוסנת הרמןאוסנת - ממליצים על אביב עוז מטפל רגשי

"בתור מטפלת רגשית חוויתי עשרות מטפלים ועשרות שיטות טיפול. כשאני פוגשת מטפל שמצליח לעזור לי להתחבר לעצמי, לכוחות שלי, למשאבים שלי ולחוכמה הטמונה בי ולא מוותר לי כשקשה לי לפגוש חלקים שאני מרחיקה בעצמי מצד שני יודע לתת לי את הזמן שלי ומכיל רגעים של שתיקה ושל התכנסות פנימה.

אני יודעת להעריך את האיכות הנדירה הזו של הקשבה.
כשחוויתי טיפול עם אביב באתי מאוד טעונה ויצאתי זורחת. ממליצה בחום.

לילך אלפי

" אביב, חייבת להודות לך על ההישגים, על הכלים שנתת לי, על שיטת 6 הצעדים הנפלאה לקבל את הכאב, ללמוד ולהבין מה תפקידו, להבין שהוא בא לומר לי משהו ופחות ופחות לסבול. תודה שעזרת לי להפטר מכאב גדול שסחבתי עשרות שנים, תודה, בהחלט היה שווה!! "

מזי חלבי

הגעתי במצב מיואש וחסר כיוון.
בתהליך התחלתי להקשיב לעצמי ולגלות את עצמי מחדש.
התהליך היה לאט ונכון לא הייתי משנה שום דבר.

עזרו לי במיוחד ההקשבה וההסבר המדוייק שגרם לי להבין מה לעשות כדי לשפר את אורך החיים שלי.

עכשיו אני במצב הרבה יותר יציב,
מצב של הקשבה כנה לאני הפנימי שלי
ועם הרבה יותר ביטחון,
הרבה יותר מוחלת לעצמי ויותר סולחת לעצמי,
הרבה יותר שלווה, הרבה יותר נינוחה, עושה דברים בלי יתר מאמץ נפשי
וגם ביחס לאחרים הרבה יותר מקשיבה לסביבה ונותנת להם מקום.

חני לאור

"אביב יצר סביבה בטוחה ומכילה לכל מנעד הרגשות. הבנתי בשלב מסוים שגם כשעולה רגש קשה, המתבטא בתחושות פיזיות לא קלות – כגון מועקה בגרון או בבית החזה, בכי ועוד – דווקא כאשר נותנים לו מקום ולא עוצרים אותו מרוב פחד להרגיש – הוא משתחרר בשלב מסוים ואז מגיעה תחושת הקלה.

חשתי כאילו התחלתי את התהליך כשאני מיטלטלת על פני מים סוערים ולאט לאט צוללת אל מעמקים של שקט, ממש כמו בים, שלא משנה כמה הוא סוער מלמעלה – תמיד בסמוך לקרקעית תתגלה דממה עמוקה ושלווה אינסופית. ללא הכוונתו וסיועו של אביב – לא הייתי מעזה לגעת במקומות הכואבים הללו ולהגיע למקומות של ריפוי."

שלי נבון
שלי - ממליצים על אביב עוז מטפל רגשי

"תודה על הליווי המסור וחלקך במסע הפנימי והאישי שלי.

מאוד התחברתי למרחב הבטוח של הקשבה והכלה ללא שיפוטיות, לרוגע ולנועם שלך ומאוד אהבתי את המטאפורות שלך שעזרו לי לפשט את הדברים ולזכור את העיקר. אני אסירת תודה על הבהירות והכלים שקיבלתי ממך שבזכותם השתנתה ההסתכלות שלי על חיי וכאדווה במים גם החוויה כי כשדפוס או הרגל מרגיש ״גדול מאתנו״ לעיתים זה קצת משתק ובזכות הדרך שעברנו יחד מגיעות ויגיעו אדוות נוספות כי ״הקפיצה״ למים כבר קרתה ואפשרת זאת במקצועיות שלך, בישירות ובאותנטיות שלך, בביטחון ובסבלנות ובצניעות הקסומה שלך שמורגשים היטב בתדר במרחב.  אני אסירת תודה על התהליך ומוכנה להשקיע ואני מאמינה בעצמי וזה שינוי משמעותי בעיניי.

תודה על הכל ♥

החוויה הכללית שלי מהתהליך היא מסע גילוי של עצמי, ולחיבור לאני הפנימי האמיתי שבתוכי וזה חשוב לי מאוד. מסע שימשיך כמובן כל חיי.

הגעתי בתחילה בכדי לשפר את התקשורת עם בתי ושיפרתי קודם כל את התקשורת שלי עם עצמי. היום יש לי יותר סבלנות כלפי עצמי, אני יותר סקרנית. אני חשה שהחוויה שלי השתנתה לטובה כי אני מבינה את עצמי הרבה יותר, את הסיבות להתנהגות ולפרשנויות שלי וזה מאפשר לי להיות ביותר חמלה לעצמי ולדרך שעליי לעבור. היום יש לי יותר ביטחון בעצמי ובדרך שלי והעזתי לעשות צעד עליו חלמתי כבר שנים, נרשמתי לבי״ס למטפלים וזה יאפשר לי להמשיך להתפתח ולממש את היעוד שלי.

יכולת ההקשבה, ההכלה והחמלה לעצמי השתפרו כשהסכמתי לקבל שיש בי בלבול, וזה הבדל משנה חיים כי היום אני לא ממהרת לדעת ולהבין ויותר מאפשרת לדברים להיות, אפשר לומר שאני פחות בסימני קריאה ויותר בשאלות שמעודדות הקשבה ונוכחות ברגע.

היום אני יותר מודעת ואותנטית עם עצמי ועם הרצון האמיתי שלי בעוד שלפני הייתי עסוקה בלשכנע את עצמי ולעשות רציונליזציה למה שצריך להיות.

 

היום אני מרגישה יותר ביטחון וקבלה של עצמי כפי שאני ברגע זה. בעבר הייתי בחרדה מהחרדה ולא הייתי מבינה את הסטרס והלחץ שנובע מהחשש לטעות או להיכשל. היום יש לי יותר מודעות וקבלה שמאפשרת לי לחיות ביותר שלום וחמלה עם עצמי ופחות במאבק עם מה שאני מרגישה.

היום אני פחות בריצוי, אשמה וחשש לאכזב אחרים וכשאני כן אני יותר מודעת לזה ויכולה להיות יותר אותנטית, קודם כל עם עצמי ולבחור אחרת ולעיתים להצליח לשנות וזו תחושה נהדרת של חיבור עם עצמי שעושה לי טוב. בעבר נמנעתי מכל סיטואציה שעלולה להוביל לקונפליקט או עימות.

יש שיפור מאוד משמעותי בעיקר בסיטואציות שמפעילות אותי, בעבר לא ידעתי להיות כנה עם עצמי ולא ממש הבנתי מה קורה לי וברירת המחדל הייתה תגובה אוטומטית, לרוב לא רצויה שגוררת אחרי מעשה המון אשמה והלקאה עצמית. המודעות הזו מאפשרת לי פחות להאשים את הטריגר ויותר לקחת אחריות ולהיות כנה עם עצמי כי אני מבינה את הסיבה לפרשנות ואת זה שיש גמישות ודברים לא אבסולוטיים, זה גם מאפשר לי לתת מקום לרגש בחמלה ולעיתים אני מצליחה גם לחוות את הכאב במקום ההדחקה האוטומטית שהייתה ברירת המחדל שלי שנים רבות. אני יודעת שיש לי דרך ארוכה לעבור דרך כאב ואני בסדר עם זה כי יש לי אותי ופנס טוב שזה התרגילים וארגז הכלים שקיבלתי ואני סומכת על עצמי ועל המסע שלי.

שבי זברו​

" בהתחלה‭ ‬פקפקתי‭ ‬לגבי‭ ‬השיטה‭,‬ אבל‭ ‬עם‭ ‬הניסיונות‭ ‬ראיתי‭ ‬תוצאות. ‬שמתי‭ ‬לב‭ ‬שהשיטה‭ ‬עובדת‭ ‬ ויש‭ ‬לה‭ ‬השפעה‭ ‬בשטח‭ ‬ומה‭ ‬שחשוב‭ ‬כמובן‭ ‬הוא‭ – ‬ההשפעה‭ ‬לא‭ ‬רק רגעית‭ ‬בזמן‭ ‬עשיית‭ ‬התרגול‭ ‬בעזרת‭ ‬ 6 ‭ ‬ הצעדים‭,‬ אלא‭ ‬גם‭ ‬ההשפעה‭ ‬והשינוי‭ ‬שמתבטא‭ ‬בחיים‭ ‬עצמם‭ – ‬השיחרור‭ ‬מתלות. ‬ויכולת‭ ‬להתמודד‭ ‬עם‭ ‬כאב‭ ‬בצורה‭ ‬אפילו‭ ‬מהנה‭ – ‬אפשר‭ ‬להגיד‭ ‬משנה‭ ‬חיים "

אנונימי

"הגעתי עם המון אשמה אלימות ופחד עצמיים.
בתהליך למדתי להבין שאני פשוט רגיל להשתמש 'באני החיצוני', הזקוק כל הזמן לחיזוקים חיצוניים ו'צעצועים'. הבנתי שזה מתוך מצוקה רבה ורצון לעזור.
למדתי להכיר את 'האני הפנימי' ולהשתמש בו.
עכשיו אני במקום הרבה יותר טוב. יודע להתחבר לכאב של האני הפנימי ולהתחזק ממנו.

כמובן שיש לי עוד הרבה מה לתרגל ולעכל את מה שלמדנו – להפוך לאוטומט ושיחלחל יותר, אבל היום יש לי מודעות עצמית הרבה יותר גבוה
יכולת להתחבר לכאב פנימי ולהבנות ממנו.
ויכולת ליצור ביטחון עצמי ושלווה מבפנים.
אהבתי מאוד את התמיכה שלך והתשדיר שתמיד היה שנתת הרגשה ש"אני מבין בדיוק מה שאתה מתכוון".
באופן כללי השיטה מעצימה ומיוחדת מאוד.
אני מעריך אותך מאוד מאוד כבן אדם ולמדתי המון.
למדתי לעצור את הלופ של האשמה ולהקשיב לעצמי, ולפעול מתוך רצון, רוגע ואהבה, וממשיך את התהליך מכאן בעצמי."

מירב בוך

" הגעתי אל אביב בדרך המקרה, או יד הגורל. אני כל כך שמחה שהגעתי אל האדם הנכון שמוביל אותי בעדינות ובמקצועיות להתחברות מחדש עם עצמי. אביב מקנה לי כלים רגשיים חשובים תוך הקשבה, חמלה, רוגע, אכפתיות אין קץ ותובנות רבות. תודה אביב "

רקפת אלוני

" אני התחלתי טיפולים עם אביב לפני כשנה וחצי, וכבר בטיפול הראשון חיי התחילו להשתפר. הצלחתי להתחבר יותר ויותר לרגשות קשים, שתמיד סירבתי לגעת בהם, הצלחתי להגיע לעומק יותר ויותר מטיפול לטיפול, והרגשתי כל פעם שכל טיפול היה שווה ערך לכמה עשרות טיפולים פסיכולוגיים, ברמה ובעומקים אליהם הגענו ושחררנו. למדתי לאהוב את עצמי יותר ויותר, כולל את החלקים שלא הייתי מוכנה לגעת בהם קודם, ובטח לאהוב.

למדתי לנשום דרך הרבה רגשות קשים, לקבל ולהכיל ולאהוב את עצמי גם איתם, ולהבין את הרווח בכל אחד מהם. למדתי לסלוח לעצמי, לשחרר כאב של שנים, ומטיפול לטיפול התחזקתי יותר ויותר. כיף שיש מטפלים מחוברים ומדהימים ואכפתיים כמו אביב, שנותנים את כל כולם. ממליצה בחום גדול לכולם להגיע לטיפולים וסדנאות של אביב (: כל פעם יוצאת עם הרבה תובנות, וחיבור העצמי שלי גדל. וגם החיבור שלי לסביבה. מודה על כל טיפול שעשיתי. זה לא מסכם מאית. מיישמת דברים מהטיפולים עד היום. "

אביב דינור

" החוויה הרגשית אשר עברתי תוך כדי הטיפול הייתה עוצמתית ,מרגיעה ומרגשת. אביב הצליח לגרום לי לשקט בראש, אחרי הרבה ימים של רעש מחשבתי בלתי פוסק. בטיפול אחד הרגשתי שהמח מתרוקן ממחשבות שליליות ושהצלחתי, בעזרת הטיפול, להתחבר לאמת הפנימית שלי ולזהות את מכלול הרגשות הקיימים בתוכי ולתת להן דרור… אני בטוח שככל שהזמן יעבור אעריך עוד את הטיפול ותוצאותיו החיוביות… ממליץ בחום לכל מי שרוצה לעשות לנפש שלו טוב… "

אנונימי

"הגעתי לטיפול כשאני סובל מחרדות קיצוניות שרק מחמירות עם השנים, כשאני נסחף למערבולות וטובע בהן ללא שליטה. שנים ארוכות של טיפול פסיכולוגי לא פתרו את המצב.

לעומת זאת איתך ככל שהתהליך התקדם, התמודדנו בצורה ישירה עם דפוסי האשמה שגרמו לי מצוקה. טיפול בעומק הכאב, ומאוד אפקטיבי. ועכשיו שזה נגמר, אני מרגיש משוחרר מדפוסים הרסניים שסחבתי שנים. זאת יכולת מדהימה בשבילי, ואני מרגיש נהדר.
אני מבין שזה קשור לתהליך, ליכולות האנושיות של המטפל, ולהבנה העמוקה של מה שגורם לכאב לרדוף אותך. למדתי המון בזמן קצר, מה שלא קרה לי בשום טיפול אחר, והיה מעולה.
בעקבות התהליך התחלתי לעמוד על שלי בקשרים שיש לי, לבטא את מה שמפריע לי, בלי פחד שהם יסתיימו.. וכן אני מרגיש הרבה פחות תלוי. הקשרים שיש לי התחזקו, בגלל שאני מתחבר מתוך רצון וללא תלות.
תודה רבה על חוויה מתקנת".

טיפול רגשי המלצות | מרכז עוז
קואצ'ינג המלצות | מרכז עוז

 

שליטה בכעסים

טלי קפלן המלצות מרכז עוז אביב

הגעתי לאחר פרידה מבן זוג שטען שאני כועסת ועצבנית. בתהליך למדתי הרבה דברים, לשמור על שלווה ועל האיזון של עצמי, ללכת בקצב שלי, כלים פרקטיים על איך לייצר מוטיבציה גבוה.
השיפור דרסטי, אני יכולה להכיל יותר אנשים אחרים ואת הדרך שלהם לתקשר ולהתנהג. היכולת להבין את הצד השני, גם אם לא מסכימים, פותחת דלתות לתקשורת וזה אחד היכולות החשובות והמקדמות שאדם יכול לרכוש (ולשמר).

היום אני יודעת להיות יותר בחמלה כלפי עצמי וכך גם לאחרים. למדתי להקשיב לעצמי האמיתית\פנימית וזה עושה את כל ההבדל.

איתמר לוי

"הגעתי אחרי חווית זעם שהותירה אותי חסר אונים ובמצב של סבל עצום. לא שיתפתי מישהו במגבלות שלי וניסיתי להתמודד בלי כלים. חשבתי שאצליח לבד. לאחר כישלונות רבים ניגשתי לחיפוש. מצאתי את אביב והתחלתי תהליך.  אביב מעביר את התהליך בצורה רגישה מאד ובסובלנות מורגשת. אהבתי שקיימת תשומת לב לרגשות ותחושות שעברו עליי בטיפול. הכוונה מדויקת עם הרבה אמת.

חשוב לי לציין שהיו לי שבירות וממש נאספתי בחזרה למקום טוב. שמח מאד על התהליך שאני עושה ועל הבחירה באביב שמרגיש כמו חברות. יודע שלמדתי המון על עצמי. אחוז שליטה גבוה בעצמי במחשבות ובהתנהגות. הרבה יותר גבוה והרבה יותר אנרגיה חיובית. התקשורת שלי והגישה שלי לאנשים טובה יותר וכך גם שלהם אליי.

הרבה יותר מכיר ברצון האמיתי שלי. זו התקדמות עצומה. יש הבדל גדול ביכולת שלי לזהות רצון לעומת דחף, כבר ברמת המחשבה וגם לפני ותוך כדי מעשה.

מציאות שונה לחלוטין. לא הייתי מודע להקשבה או חמלה עצמית ומתוך כך יוצא שלא היתה לי אהבה עצמית. היום אני מקשיב, סולח, מודע, אוהב את עצמי כמו שלא ידעתי מעולם.

מידת הכעס שלי ירדה ברמה שמרגיש שהצלתי את עצמי ע"י הטיפול עם אביב. הרבה יותר רוגע יש לי בחיים. תודה תודה תודה."

אנונימי

"הגעתי בעקבות חוסר שקט פנימי כעס … חרדה גדולה ובלבול..שהגיע לשיא באמצע החיים ..
למדתי להקשיב ולהבין את עצמי יותר ..מה שהקל עלי בללמוד להתמודד עם קשיים ומחסומים שניצבים או שאני מציב בעצמי..
היום אני יותר שמח … אני יושן יותר טוב… אני יותר רגוע ..  טוב לי…
 
הדוגמאות וצורת ההמחשה היו אבני דרך חשובים שהצליחו לדבר אלי ולגרום לי לחשוב שונה ורחבה יותר.
לפני התהליך הייתי בכיוון מחשבה שונה לחלוטין ולא חושב שידעתי להבדיל בין מצב שבו אני מקשיב לבין שומע לא במודע בכל אופן… לכן לאחר התהליך קל לי יותר לנתח ולהבין את הסיטואציה … ופעם לפעם זה נהיה כבר פשוט וחלק בתהליך קבלת החלטות כלשהן.
 
הדיבור על גירושים כבר ירד מהפרק,
האינטראקציה עם אישתי ואחרים חיובית רבה יותר … הגם שאם מקודם היתי לוקח דברים ונפגע… כרגע יותר קל לי לזהות אם זה אני עצמי או האגו החיצוני וכך גם להגיב באופן שקול יותר.
אני סומך על עצמי יותר כעת ואני ניגש לדברים הרבה יותר רגוע."

אנונימי

חיפשתי באינטרנט וברשתות הדרכה/טיפול/סמינר לבעייה של כעסים וזעם. כחלק מהחיפוש ראיתי מספר סרטונים של אביב שגרמו לי להבין כי הוא מבין לחלוטין את מהות הבעיה, האתגר, את צורת המחשבה ואת הרגשות המעורבים. לכן החלטתי לברר עימו מה התהליך. בתהליך עצמו (15 פגישות) למדנו על מרכיבי העצמי, על הטריגרים שלי, על המניעים האמיתיים לכל מיני מחשבות והתנהגויות, שיתפתי ונגענו בעזרת דוגמאות מעשיות במקרים הרלוונטיים ובחומר הנלמד. היום אני מבין הרבה יותר טוב את עצמי, בעל ביטחון ורוגע פנימיים טובים יותר ויציבים יותר, ובעל הבנה כלפי אחרים.

בעקבות התהליך השגתי יכולת הקשבה אמיתית, נאמנות לעצמי, שחרור רגשות והתרשמויות לא נכונים.
אהבתי את החומר הנלמד והמקצועיות. את הדיבור הקצר בתחילת פגישה על איך היה השבוע (טוב לחיבור לחומר), את דפי התיאוריה, את התרגולים.

היום אני יותר מונע מתוך מודעות, ופנימיות ופחות מרושם (היה חזק אצלי) ומדעות של אחרים או "צו מוסר" גבוה. האינטראקציה עם אחרים מבחירה ולא כי חייב, או כי מה יחשבו או דעה חיצונית אחרת. אני נשאר רגוע יותר, ומסכים או לא מסכים לדברים בצורה טבעית ו"מבפנים" יותר.
אני יותר קשוב לעצמי ופחות כועס על עצמי. גם שאני באינטראקציה בעייתית מול אחרים, אני יותר חומל כלפיהם כי אני מבין שזה לא מוריד או מעלה ממני.

שחרור התמכרויות

משה אביב מרכז עוז המלצות משה אביב

"גיליתי מדריך פשוט ענק ומקסים, עדין, קשוב, רגוע חייכן, שעזר לי המון. לאט לאט משבוע לשבוע התחלתי לעשות את שאביב הדריך אותי.
המפגשים היו פשוט מושלמים, כיפים, ועברו בטיל.
היום לאחר 15 מפגשים אני מרגיש אדם אחר, אדם שמעריך את עצמו יותר בהרבה יותר, שולט בעצמו, פחות עצבני, פחות עם דחפים.
היום אחרי 3 חודשים איתו לא נגעתי בהימורים ואין בי את הדחף להימורים, שזה מה שבאמת כל כך רציתי. אין סיכוי שאחזור להמר ולהרוס את עצמי. ההימורים כבר לא מדברים אליי.
היום אני יודע לעבור דרך הכאבים שקיימים בי מבלי לשפוט ולכעוס על עצמי, פשוט להבין ולתת לגוף את מה שהוא יכול לעשות ברמה הגבוהה ביותר.
למדתי לסלוח לעצמי שזה משהו כל כך גדול ולהבין שברגע שאתה (אני) לומד איך להתמודד עם הדברים ברמה הנכונה אתה יכול לשנות את החיים שלך. זה מה שבאמת רציתי.

טיפול בהתמכרות | המלצות

תמי אפשטיין

"הגעתי מאוד מבולבלת, נרגשת, חסרת מיקוד, נטולת הקשבה,
מאוד ביקורתית… בעיקר כלפי עצמי וגם כלפי הסביבה.
מאוד חששתי מהמפגש איתך…
לא ידעתי לקראת מה אני הולכת ומה זה ייתן.
בהתחלה היה לי קשה להיפתח…זה השתנה.
 
טעמתי מהטיפה המרה (אלכוהול)…אין סוף טיפות.
לא הקשבתי בכלל. לא לעצמי ולא לסביבה.
 
עכשיו דברים מאוד בסיסיים השתפרו מאוד.
לימדת אותי איך לא לפחד לגעת בכאב!
לימדת אותי מהי הקשבה עמוקה ומתוכה התחברות לאמת.
הטיפול חלחל לתוכי לאט לאט בקצב שלי.
‍‍‍‍‍‍ ‍
הביטחון העצמי שלי השתפר כמעט בכל המישורים.
אני חיובית בעיקר, מרבה לחייך
ומלאת תקווה לימים טובים שהכאב לא מאיים עלי ואני חזקה יותר!
חזקה שלא נענית לדחף ובורחת לאלכוהול כדי לטשטש לעצמי את הכאב..
חזקה עם תובנות, שינוי ודרך חדשה
שיותר נכונה לי – יותר מרגישה ופחות בורחת.
חזקה שפחות מרצה אחרים.
מתחברת לרוגע פנימי ושלווה מלאי
השראה שלוו אותי במהלך כל תקופה בה נפגשנו
‍‍‍‍‍‍ ‍‍
האינטראקציה שלי עם הסביבה השתפרה והיא חיובית יותר
הדבר הכי משמעותי ומרגש שקרה לי
זה שמעצם זה שלא הייתי מונעת מדחף זה גרם לבני להתקרב אליי שוב!
‍‍‍‍‍‍ ‍‍
אתה מיוחד מאוד…
מלא הקשבה ורכות שלא נתקלים בה ביום יום…
תמיד יצאתי מחויכת ומלאת תקווה….
משהו מואר, חיובי ומטיב.
 ‍מרגישה מלאת תודה
ממליצה בחום ובאהבה על טיפולך המסור הקשוב והייחודי. תודה רבה אביב יקר ואהוב"

אנונימית

"אני הגעתי לאביב אחרי מספר אשפוזים ונכנסתי לתהליך. בהתחלה לא היה ברור לי הכל אבל די מהר קלטתי את הרעיון וזה ממש ממש עוזר לי הכלים שהוא נתן לי להתחבר לעצמי ולחזק את עצמי ולהרים את עצמי וממש שינה לי את החיים ועוזר לי ביום יום בכל מיני מצבים.

הבדל עצום אני מונעת כמעט תמיד מתוך שלווה מאז הטיפול.

יש שיפור גדול ביכולת לזהות מה עובר עליי להכיר את עצמי איך להתמודד עם לחץ והתמכרות.

אהבתי את התהליך שהכל היה בהדרגה ובקצב שהתאים לי.
אני צורכת פחות קפה וסיגריות, פעילה יותר בחיי, כרגע גם מורידה במינונים של התרופות ואני מרגישה יותר מחוברת לסביבה."

צלצלו (לחיצה על המספר)
או השאירו פרטים

כתבו לי ב WhatsApp

אפשר לכתוב 24/7 גם בשבתות וחגים ואחזור אלייך בהקדם

איפה מתקיים הטיפול

הטיפול מתקיים ברח' חרות 6, רמת גן (לתצוגה במפה לחץ כאן), ניתן לקיים את הפגישות גם טלפונית או בזום.

נגישות
Scroll to Top