צלצלו (לחיצה על המספר)
או השאירו פרטים

כתבו לי ב WhatsApp

אפשר לכתוב 24/7 גם בשבתות וחגים ואחזור אלייך בהקדם

שאלות ותשובות על טיפול בכעסים

בעמוד זה תמצאו מאמרים קצרים על טיפול בכעסים לגברים או נשים, סדנה לטיפול בכעסים, טיפול שליטה בכעסים, מדוע טיפול עבור התקף עצבים חיוני, שליטה בכעסים טיפול, טיפול לשליטה בכעסים – סיפור נפוץ, סדנה לעצבים ועוד

טיפול בכעסים

למרות ריסון מסוים של הכעס, ייתכן שטיפול כעסים קונבנציונלי עלול גם ליצור בעיות? מהם החסרונות הלא מעטים בגישות קונבנציונליות מסוימות? באיזו דרך טיפול כדאי לבחור?

טיפול בכעסים לגברים

לא כל האנשים, במיוחד גברים, חווים את אותה רמת הצלחה עם טיפול כעסים קונבנציונלי. מאמר זה בוחן כמה מהסיבות הבסיסיות לכך, ומציע פיתרון יעיל.

סדנה לטיפול בכעסים

מהם ההבדלים בין סדנה לטיפול בכעסים בהשוואה לטיפול אחד על אחד, קרא/י כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי האופציה המתאימה ביותר עבורך.

התקפי זעם - הסיבות העיקריות

הבנת הסיבות העיקריות שמאחורי התקפי זעם חיונית לקידום מודעות, אמפתיה ויצירת שינוי – קרא/י על הדרכים להתמודד איתם ולמנוע אותם.

שמירת כעס בלב - הסיבות לכך ומהן הסכנות

כשאנו "שומרים בבטן", זה עשוי להתפס כמנגנון התמודדות נוח, אך יש לכך השלכות. מהם הסיבות שאנו נוטים לשמור כעס בלב ומהן הסכנות לשמירת כעס בלב?

סדנה לעצבים – כדאי ללכת?

סדנה לעצבים נוצרה בניסיון להעניק פתרון. מהן הסיבות לכך שאנשים משתתפים בסדנה לעצבים וגם מהן היתרונות הבולטים לטיפול בכעסים דרך טיפול אישי.

התקף עצבים - מדוע כדאי לטפל

במאמר זה נחשוף כמה מהסיבות לכך שטיפול עבור התקף עצבים חיוני, טיפול שינחה אותנו לקראת מערכות יחסים בריאות יותר, שלווה פנימית וחיים מספקים יותר.

טיפול לשליטה בכעסים - סיפור נפוץ

האולטימטום הגיע, ולראשונה ראיתי את ההשלכות האמיתיות של המעשים שלי. הגיע הזמן להתעמת עם הפחדים שלי, הכאב שלי ולבקש עזרה מקצועית- טיפול בכעסים.

בעיות עצבים

התקפי זעם הם ביטוי כוחני שמגיע כדי להגן על האדם עם בעיות עצבים. הוא כל כך כעוס מפני שהוא מרגיש פגוע וחשוף להמשך פגיעה. מה הפיתרון האמיתי לכך?

טיפול בכעסים אצל מבוגרים

כעס יכול להפוך להרסני ולפגוע ביחסים אישיים, עבודה ורווחה כללית. הגישה היעילה ביותר לטיפול בכעסים אצל מבוגרים, היא התמקדות בשינוי הערכה עצמית.

צלצלו (לחיצה על המספר)
או השאירו פרטים

כתבו לי ב WhatsApp

אפשר לכתוב 24/7 גם בשבתות וחגים ואחזור אלייך בהקדם

איפה מתקיים הטיפול

הטיפול מתקיים ברח' חרות 6, רמת גן (לתצוגה במפה לחץ כאן), ניתן לקיים את הפגישות גם טלפונית או בזום.

נגישות
Scroll to Top